O nas

Każdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność doskonale wie jak ważny jest spójny wizerunek firmy. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.
To wrażenie współtworzą drobne, ale istotne elementy jak wygląd wręczanej wizytówki, własnego papieru firmowego, folderu reklamowego czy odwiedzonej strony internetowej. Wszystko to jest idealną inwestycją w wizerunek Firmy.

Agga Design to kreacja i pomysłowość, niepowtarzalne projekty graficzne, najnowsze trendy i profesjonalizm w tworzeniu reklamy. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem o czym niech świadczy nasze portfolio.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, więc wyceniamy projekt na podstawie Państwa informacji i zawartych w niej elementów.

Produkcja

Oferujemy wszystkie techniki druku (offset, sitodruk, tampodruk, druk solwentowy, druk cyfrowy...)

- szeroko pojęta poligrafia, przygotowanie do druku-DTP
- materiały POS (kasetony, standy, wobblery, dispensery, reklama podłogowa...)
- nośniki reklamy zewnętrznej (banery, tablice reklamowe, kasetony...)
- druk mało i wielkoformatowy, nisko i wysokonakładowy materiałów reklamowych (papier firmowy, wizytówki, formularze raporty, ulotki, plakaty, inserty, katalogi, zaproszenia...)
- setki gażetów z logo twojej firmy, smycze reklamowe

Wszystko to czeka na Państwa firmę i pozwoli Wam na szybką promocję.

Kreacja

Agga Design to kreacja i pomysłowość, niepowtarzalne projekty graficzne, nowatorskie techniki wykonania, najnowsze trendy i profesjonalizm w tworzeniu reklamy. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem o czym niech świadczy nasze portfolio.

Agga Design Oferuje:

- Identyfikacja wizualna (logotypy, papier firmowy, wizytówki)
- projektowanie graficzne (foldery, katalogi, opakowania itp.)
- reklama prasowa, reklama zewnętrzna
- materiały na potrzeby akcji promocyjnych
- web design
- copywrithing
- gadżety